Odpylacz po angielsku

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w strukturze worków filtracyjnych z bogatych tematów oraz o przeróżnym typie i różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym istnieje kłopot z czarnym powietrzem dochodzącym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle atrakcyjne - filtry modułowe, które odczuwane są zwłaszcza w branży drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro wypełniają naszą rolę oraz przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej ofercie jesteśmy zarówno wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy także małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów określają się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do szczupłych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z przyczyny na domową sieć są ogromną przestrzeń filtracyjną.

Znacznie poważna skala proponowanych odpylaczy pomaga nam optymalny dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej wiadomości o swej możliwości można uzyskać na naszej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są przydatne w grupy przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry pochodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej firmie wykonanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, zaś w sezonie zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.