Sklep miesny legnica zwirki i wigury

Wizytówką sklepu mięsnego, lub też sklepu poruszającego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Fast Burn Extreme

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy również serów. Istnieją wtedy tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały urządzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze urządzona stanowi w kanał drenażowy, a jeszcze podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wiele ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na precyzyjne kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Idealnie kształtuje się do cięcia takich artykułów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Chociaż w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a ponadto możliwość zapisu sposobu ich pakowania w budowie programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego artykułu do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wytworzona z najwyższej jakości produktów, i tak z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na dostosowanie pracy do konkretnego produktu. I urządzona jest w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.