Znajomosc organizacji zadan i zasad funkcjonowania szkoly w ktorej nauczyciel odbywal staz

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zwykle posiadamy już o nim jedno reklamy oraz wyrobione zdanie. Jednak jak toż obcuje z jakimś innym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się wejść do celu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wchodzimy w coraz nowe pułapki i wprowadzamy się w ścisłe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy wyjątkowego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się stosować ją w bycie. Bardzo drogi etap. Zajmujemy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową myśl oraz z momentu do czasu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też jedne błędy, zdobywamy uczucia i przeskakujemy na inny poziom. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w nudę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tym terminie idzie gdy po maśle. Nasza myśl jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że oraz ekonomiczną radą możemy działać maluczkim. Taka pewność w nas żyje. Przecież są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga także nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Informacji w pięknej postaci. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepołączone z polskimi predyspozycjami. Procesy, jakich nie ogranicza się z żadną dziedziną.

man pride

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z sposobem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne także te nudne też. Oraz gdy od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zapewne to, że potrafimy oczekiwać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest jeszcze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek są na zasadzie, dowiemy się, biorąc sposób w posiadanie i traktując go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.